Przedszkole nr 18 im. Juliana Tuwima w Tychach

• OSTATNIA LEKCJA PŁYWANIA

Informujemy, że dnia 14 czerwca odbędzie się lekcja pokazowa z nauki pływania. Są to zarazem ostatnie zajęcia na basenie.

• DYŻUR-przypomnienie

Rodzice, którzy chcą jeszcze zapisać swoje dziecko na dyżur na dzień 1 czerwca

(po Bożym Ciele), prosimy się zgłosić do pokoju intendentki. Zapisy przyjmujemy

do 29 maja

• WYJŚCIE NA SPEKTAKL

Dnia 4 czerwca wszystkie grupy wychodzą do Teatru Małego na przedstawienie „Przygody Koziołka

Matołka”. Prosimy o wpłatę 20 złotych (cena spektaklu + przejazd) u Pań w grupach.

• PODPISYWANIE UMÓW

UWAGA!

Przypominamy Rodzicom, którzy zapisywali swoje

dzieci na dyżur wakacyjny o podpisywaniu umów do 23 maja.

• DYŻUR 1 CZERWCA

Informujemy Rodziców, że na dzień 1 czerwca (po Bożym Ciele)  obowiązują zapisy na dyżur.

Listy dostępne sa w szatni przedszkolnej.

FUNKCJONOWANIE PRZEDSZKOLA
    26.08.2016

Przedszkole nr 18 im. Juliana Tuwima czynne jest w godz. 6.00 – 17.00

Przebieg dnia:

6.00 – 8.30    Schodzenie się dzieci do przedszkola, zabawy dowolne, integrujące grupę, ćwiczenia ogólnorozwojowe, zabawy dydaktyczne, czynności opiekuńcze, samoobsługowe i organizacyjne

Przyprowadzanie dzieci do przedszkola tylko do godz. 08:00

8.45 – 9.00    Poranki muzyczno – literackie

9.00    Przygotowanie do śniadania, zabiegi higieniczno – sanitarne,  śniadanie

9.30 –  11.30   Zajęcia edukacyjne, zabawy w kącikach tematycznych, spacery

11.30 – 11.45  Przygotowanie do obiadu, zabiegi sanitarno-higieniczne

11.45 – 12.15   Obiad

12.15 – 14.00   Zajęcia popołudniowe

14.00  Podwieczorek

14.30 – 17.00  Zabawy dowolne, edukacyjne, ćwiczenia indywidualne z dziećmi, czytanie literatury, zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW
    26.08.2016

Przypominamy, że dziecko z przedszkola powinno być odbierane tylko przez rodziców lub prawnych opiekunów dziecka. W szczególnych przypadkach dziecko może być odbierane przez inne osoby, jeżeli rodzice wcześniej złożą u nauczycieli pisemne upoważnienie. Upoważnienia znajdują się w szatni przedszkola. Nie wydajemy dzieci na prośby telefoniczne.