Przedszkole nr 18 im. Juliana Tuwima w Tychach

Nawigacja

O grupie Tematyka miesiąca Kącik dla rodziców Nasze piosenki Nasze wiersze Nasze osiągnięcia

Muchomorki

O grupie

"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat."
                                                                             / Janusz Korczak

Witamy w grupie „Muchomorki”
Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Wspólnie bawimy się,  poznajemy przedszkole, nowych kolegów i koleżanki,  które w tym roku do nas przyszły. Uczymy się  zasad współżycia w grupie przedszkolnej oraz zaczynamy interesować się pięknym i ciekawym  światem. Lubimy śpiewać piosenki, tańczyć, a także bawić się w kącikach tematycznych.

Prócz Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego, Koncepcji Pracy Przedszkola, nasza praca oparta będzie na programie „Entliczek 4 – latki” wyd. Nowa Era. Będziemy się uczyć nie tylko nowych wiadomości, piosenek, wierszy, ale również tworzyć, działać i odkrywać.

W trakcie trwania tego roku szkolnego o  bezpieczeństwo, opiekę oraz nasz rozwój  będą dbały panie: Dominika i Marlena.

Dbać o porządek w naszej sali oraz podawać pyszne posiłki przygotowane przez nasze Panie kucharki będzie pani Ewa.