ZAJĘCIA BEZPŁATNE

ANGIELSKI (tylko w miesiącu kwietniu)

Poniedziałek                                                       Czwartek

8:30-9:00 Jagódki                                                             8.30-9.00 Jagódki

9.15-9.30 Jarzębinki                                                         9.15-9.30 Jarzębnki

9.30-9.45 Muchomorki                                                      9.30-9.45 Muchomorki

9.45- 10.15 Motylki                                                           9.45-10.15 Biedronki

10.15-10.45 Biedronki                                                     10.15-10.45 Motylki

RELIGIA

Wtorek                                      Środa

9.15-9.30 Jarzębinki                                                  8.00-8.30 Motylki

9.30-9.45 Muchomorki                                                8.30-9.00 Jagódki

9.45-10.15 Motylki                                                     9.15-9.30 Jarzębinki

10.15-10.45 Biedronki                                                9.30-9.45 Muchomorki

10.45-11.15 Jagódki                                                  9.45-10.15 Biedronki

ZAJĘCIA PŁATNE

NAUKA PŁYWANIA

Zajęcia z nauki pływania odbywają się w każdy czwartek na

Basenie Miejskim w Tychach.

14.30- wyjazd dzieci z przedszkola

15.00-15-45 - zajęcia na basenie

15.40- odbiór dzieci przez rodzciów z pływalni.

🏊‍♂️ Academy of Hasten – nauka pływania dla dzieci, niemowląt i dorosłych  w Warszawie

Drodzy Rodzice, od 11 stycznia rozpoczyna się II semestr nauki pływania. Koszt za 15h (po 45 minut jedna) wynosi 530 zł. Płatności należy dokonywać w siedzibie Klubu Zdrowie przy Edukacji 9 (tylko gotówką). Można również dokonać przelewu na konto: 94 1020 2528 0000 0402 0202 8090 . Dodatkowo kwotę za przejazd (90zł za cały kurs) należy dokonać tylko i wyłącznie na numer konta: 60 1050 1399 1000 0097 2820 9611. Płatności należy dokonać do 15 lutego. Jeśli do tego terminu rodzic nie dokona wpłaty zarówno za lekcję jak i za dowóz, to dziecko nie będzie zabierane na basen.

W razie pytań o płatności prosimy o kontakt telefoniczny : nauka pływania 668-678-000 , za dowóz firma Dar-trans 791-538-125.

Klub Zdrowie

Tel. 790-477-710

PIŁKA NOŻNA

Zajęcia z piłki nożnej odbywają się w każdy poniedziałek na Arenie SMS przy ulicy Lawendowej 12 w Tychach.

Harmonogram:

14.55 - wyjazd z przedszkola

15.15-16.00- zajęcia

ok.16.05 - odbiór dzieci przez rodziców

Od amatora do zawodowca - jak zacząć uprawiać profesjonalnie piłkę nożną -  ELLE.pl

DRUŻYNA KANGURA

•                            Przedszkoliada zapisy – Dołącz do drużyny Kangura

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura® od PRZEDSZKOLIADA.PL.

Zapisy odbywają się na www.przedszkoliada.pl/zapisy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Wszelkie informacje otrzymają Państwo drogą mejlową, po zapisaniu dziecka.

W linku znajduje się folder ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL, realizowanego z udziałem 80 000 Aktywnych Przedszkolaków, w ponad 400 miastach w Polsce: https://drive.google.com/file/d/1XIe20gjbP2mQjwfEzhr62zTSbtv5HLvB/view

Uczestnictwo w Programie Zajęć Drużyny Kangura® kosztuje 60 zł/miesięcznie, płatne z góry, do 10-go dnia miesiąca.

Poniżej więcej informacji o Programie Zajęć Drużyny Kangura® od PRZEDSZKOLIADA.PL:

Z każdym odcinkiem programu zajęć, dzieci nabywają kolejnych umiejętności ruchowych i sportowych, a co najważniejsze, spontanicznie kształtują u siebie zainteresowanie ruchem i

Rodziców zainteresowanych zapewnieniem dzieciom na zajęcia stroju Drużyny Kangura®, czy umacnianiem więzów rodzinnych poprzez wspólną zabawę w grę planszową lub grę karcianą Drużyny Kangura®, zapraszamy na www.sklepkangura.pl.

Zapraszamy w Aktywną Podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt mejlowy: biuro-slask@przedszkoliada.pl lub telefoniczny 790-737-801.

HURA! HURA! DRUŻYNA KANGURA!

• Drużyna Kangura®, to 4 lata podróży po świecie (Powerkuli), w tym świecie sportu. Zawodniczki i zawodnicy Drużyny Kangura® podróżując z głównym bohaterem, czyli czerwonym Kangurem z Australii i jego sześcioma Zwierzo-Przyjaciółmi reprezentującymi pozostałe kontynenty, poznają wszechstronny rozwój ruchowy i podstawy piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Dodatkowo rozwijają wyobraźnię i wiedzę o planecie.
        • Program realizowany jest w dwóch grupach wiekowych; 3-4 latków i 5-6 latków.
        • zaspokajają naturalną potrzebę aktywności fizycznej, biorąc udział w misjach i przygodach na siedmiu kontynentach Powerkuli.
        • Nazwa programu zajęć „Drużyna Kangura" zobowiązuje. Umiejętność współpracy w grupie i działanie w zgodzie na rzecz grupy stanowią integralny element programu.
        • Pierwszy etap programu tworzy zainteresowanie przedszkolaków aktywnością fizyczną i zabawą w ruch i sport. Etap drugi, służy utrzymaniu ciągłości aktywności fizycznej dzieci i rozwijaniu ich umiejętności w zakresie wszechstronnego rozwoju ruchowego i podstaw sportów z piłkami (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna).
        • Korzystając z szerokiego wachlarza form i treści, dążymy do osiągnięcia celu nadrzędnego, jakim jest ukształtowana potrzeba podejmowania aktywności fizycznej przez dzieci teraz i w przyszłości.
        • Program Zajęć Drużyny Kangura® w sposób systemowy i cykliczny przeciwdziała otyłości i zapobiega zwolnieniom z WF.
        • Rozrywka ruchowa sprawia, że dzieci; bawią się, współkreują, uczą, rozwijają fizycznie, poszerzają swoje horyzonty i co niezwykle ważne na tym etapie wiekowym – wszyscy wygrywają!